Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Gminy w Zagnańsku
Menu góra
Strona startowa Informacje Władze Gminy Rada Gminy 2018-2023
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Rada Gminy 2018-2023, bieżące, menu 1261 - BIP - Urząd Gminy w Zagnańsku”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Rada Gminy 2018-2023

Rada Gminy 2018-2023

RADA GMINY

  1. Marcin Fąfara
  2. Robert Hanulak
  3. Bożena Jacak
  4. Urszula Jończyk
  5. Katarzyna Klusek
  6. Michał Kopeć
  7. Artur Kudzia
  8. Paweł Molik
  9. Anna Piotrowska
  10. Renata Pisiakowska
  11. Aneta Rutowicz
  12. Leszek Suchenia
  13. Kazimierz Tomasiak
  14. Grażyna Wawszczak
  15. Sławomir Wiech

Przewodnicząca Rady Gminy:

  • Urszula Jończyk

Zastępcy Przewodniczącej:

  • Bożena Jacak
  • Aneta Rutowicz

Rada Gminy Zagnańsk VIII kadencji


Komisje Rady Gminy ZAGNAŃSK VIII kadencji


Rada Społeczna SZOZ

  1. Wojciech Ślefarski - przewodniczący Rady Społecznej
  2. Janusz Zapała - Przedstawiciel Wojewody Świętokrzyskiego, członek
  3. Anna Piotrowska - członek
  4. Grażyna Wawszczak - członek
  5. Robert Hanulak - członek
  6. Renata Pisiakowska - członek
  7. Bożena Jacak - członek
  8. Kazimierz Tomasiak - członek

I Komisja Rewizyjna

  • Marcin Fąfara - Przewodniczący
  • Michał Kopeć – Zastępca przewodniczącego
  • Sławomir Wiech - Członek

Plan pracy komisji >>
Plan kontroli komisji>>

II Komisja, Planowania, Budżetu i Finansów

  • Robert Hanulak - Przewodniczący
  • Aneta Rutowicz – Zastępca przewodniczącego
  • Marcin Fąfara - Członek
  • Bożena Jacak – Członek
  • Kazimierz Tomasiak - Członek

Plan pracy komisji >>

III Komisja Promocji, Turystyki i Rolnictwa

  • Grażyna Wawszczak - Przewodnicząca
  • Artur Kudzia – Zastępca przewodniczącej
  • Anna Piotrowska - Członek
  • Sławomir Wiech - Członek
  • Michał Kopeć - Członek

Plan pracy komisji >>

IV Komisja Ochrony Środowiska i Bezpieczeństwa Publicznego

  • Sławomir Wiech - Przewodniczący
  • Kazimierz Tomasiak – Zastępca przewodniczącego
  • Grażyna Wawszczak - Członek
  • Katarzyna Klusek - Członek
  • Paweł Molik - Członek

Plan pracy komisji >>

V Komisja, Oświaty, Kultury, Sportu, Pomocy Społecznej i Zdrowia

  • Katarzyna Klusek - Przewodnicząca
  • Paweł Molik – Zastępca przewodniczącej
  • Renata Pisiakowska - Członek
  • Michał Kopeć – Członek
  • Robert Hanulak - Członek

Plan pracy komisji >>

VI Komisja Rozwoju Gospodarczego i Infrastruktury Technicznej

  • Leszek Suchenia - Przewodniczący
  • Anna Piotrowska – Zastępca przewodniczącego
  • Aneta Rutowicz - Członek
  • Marcin Fąfara - Członek
  • Artur Kudzia – Członek

Plan pracy komisji >>

VII Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

  • Renata Pisiakowska - Przewodnicząca
  • Robert Hanulak – Zastępca przewodniczącej
  • Leszek Suchenia - Członek
  • Paweł Molik - Członek
  • Bożena Jacak – Członek

Plan pracy komisji >>

Metryka

data wytworzenia
2018-11-25
data udostępnienia
2018-11-25
sporządzone przez
Paweł Cieślak
opublikowane przez
Paweł Cieślak
ilość odwiedzin
137
rejestr zmian
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.